Věšák nástěnný Svlékni se černý

Nástěnný věšák Sundejte si oblečení je stylové řešení do haly, haly nebo čekárny. Jeho precizně vyřezávaný vzor s... více informací »
Věšák nástěnný Svlékni se černý
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Nástěnný věšák Sundejte si oblečení je stylové řešení do haly, haly nebo čekárny. Jeho precizně vyřezávaný vzor s...

Nástěnný věšák Sundejte si oblečení je stylové řešení do haly, haly nebo čekárny. Jeho precizně vyřezávaný vzor s frivolním nápisem dodá každému interiéru šarm. Ocelový závěs s práškovým nástřikem je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává soklu styl. Díky 9 háčkům s nosností každého do 3 kg můžeme na věšák pověsit klíče, bundy nebo dokonce tašky. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání.
Maximální zatížení je 27 kg.
Věšák je dodáván s montážní sadou, která se skládá z čepů, hmoždinek a šroubů.
Výrobce: Möbler Tento výjimečný produkt Věšák nástěnný Svlékni se černý je k dostání zrovna u nás v oblíbené kategorii věšáky. Připravili jsme pro vás podobné produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Věšák nástěnný Svlékni se černý od dodavatele kvalitních produktů Möbler můžete dostat právě nyní na našich stránkách ve slevě. Momentálně v akci za 699 Kč.