Věšák Relax

Stylový Relax závěs je ideálním řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Díky 7 háčkům a kovovému nápisu je závěs... více informací »
Věšák  Relax
Značka: Möbler
399 Kč
Do obchodu
Stylový Relax závěs je ideálním řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Díky 7 háčkům a kovovému nápisu je závěs...

Stylový Relax závěs je ideálním řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Díky 7 háčkům a kovovému nápisu je závěs nejen funkční, ale také dekorativní. Věšák lakovaný práškovou barvou má smyčku, ve které jsou malované černé, bílé a lakované dřevěné kuličky, které jsou také koncem háčků. Rozměry: výška: 14 cm, šířka: 60 cm, hloubka: 6 cm
Výrobce: Möbler
Ve slevě tento produkt Věšák Relax lze zakoupit ještě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci věšáky. Prozkoumejte parádní zboží ve zmiňované kategorii za super peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Möbler pro vás vyrábí vynikající zboží. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Věšák Relax od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbler pohodlně seženete v aktuální nabídce výhodně! Právě teď za cenu 399 Kč.