Věšák/Zrcadlo Hub černé/hnědé

Zrcadlo a věšák HUB 2 v 1 je jednoduchý a moderní přízvuk na zeď, který zajišťuje všestrannou funkčnost současně. Věšák... více informací »
Věšák/Zrcadlo Hub černé/hnědé
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Zrcadlo a věšák HUB 2 v 1 je jednoduchý a moderní přízvuk na zeď, který zajišťuje všestrannou funkčnost současně. Věšák...

Zrcadlo a věšák HUB 2 v 1 je jednoduchý a moderní přízvuk na zeď, který zajišťuje všestrannou funkčnost současně. Věšák Hub je vyroben z masivního dřeva a je snadno použitelným úložným řešením. Maximální zatížení háku je 2 kg. Zrcadlo samo o sobě také funguje jako další úlovek. Černý gumový okraj zrcadla poskytuje mimořádnou odolnost a je šetrný k vašim předmětům. Zrcátko Hub lze snadno namontovat na stěny. Včetně sady pro upevnění zrcátek.
Rozměry kartonu: 17 x 6 x 23 cm
Výrobce: Möbler Tento kvalitní a levný produkt Věšák/Zrcadlo Hub černé/hnědé je k získání teď tu na stránkách umístěný v rubrice věšáky. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! Náš sortiment je široký, podívejte se také na další zboží od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Věšák/Zrcadlo Hub černé/hnědé od výrobce se zárukou kvality Möbler jednoduše můžete získat právě teď v nabídce za výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 699 Kč.