Vysoká Tráva umělá v nadobě

Vysoká tráva je alternativou pro lidi, kteří mají rádi zelené interiéry, ale nemají ruce na údržbu rostlin. Umělá tráva má... více informací »
Vysoká Tráva umělá v nadobě
Značka: Möbler
699 Kč
Do obchodu
Vysoká tráva je alternativou pro lidi, kteří mají rádi zelené interiéry, ale nemají ruce na údržbu rostlin. Umělá tráva má...

Vysoká tráva je alternativou pro lidi, kteří mají rádi zelené interiéry, ale nemají ruce na údržbu rostlin. Umělá tráva má velmi živé barevné schéma, proto dokonale napodobuje přirozenou vegetaci. Umělá okrasná tráva nevyžaduje žádnou zvláštní péči a snadno se čistí. Umělé rostliny v květináči mohou sloužit po mnoho let a přinést do vašeho domova klid. Umělé květiny lze použít také ve scénografii, restauracích, klubech a hotelech. Moderní dekorativní rostliny dodávají kouzlo do obývacího pokoje, kuchyně a koupelny. Vysoká tráva je obzvláště oblíbená mezi dekoratéry interiérů a travnaté dekorace se staly trvalou součástí kanceláří, restaurací a hotelů.
Hmotnost: 4 kg
Max.ks v kartonu: 4
Rozměry kartonu: 93 x 50,5 x 18 cm
Výrobce: MöblerTento nejprodávanější produkt Vysoká Tráva umělá v lze získat také tady na našem webu v oblíbené sekci květiny. Máme pro vás akční kusy ve zmíněné sekci v bezva akci! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také více skvělých produktů od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Super kus Vysoká Tráva umělá v nadobě od spolehlivé značky Möbler jednoduše můžete pořídit online ve slevě! Akční cena 699 Kč.