https://www.nabytek-stanek.cz

Wojtex matrace 180 POSEJDON 180/16/200

Výjimečný kus Wojtex matrace 180 POSEJDON 180/16/200 od známého dodavatele Wojtex je k dostání aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu! Nyní za akční cenu 6 161 Kč.
Wojtex  matrace 180 POSEJDON  180/16/200
Ověřit dostupnost
Značka: Wojtex
6 161

Materiál

tělo matrace tvoří pěna T25 o tloušťce 8 cm, z jedné strany VISCO pěna 3 cm a z druhé latex 3 cm
disponuje potahem LÉTO/ZIMA, který je vhodný na praní do 40°C

Latex

Latexové matrace jsou oblíbené pro svoji vysokou elasticitu, pružnost a dlouhou životnost. Latex je vytvořen z umělého a přírodního kaučuku v takovém poměru, aby splňoval výborné ortopedické vlastnosti a byl vhodný i pro alergiky. Díky děrovanému jádru jsou latexové matrace vzdušné a snadno odvětrávají vlhkost. Tento typ matrací je nutné použít v kombinaci s laťkovým nebo lamelovým roštem, který je dostatečně prodyšný. Rošt umocní jedinečné ortopedické vlastnosti a prodlouží životnost matrace.

VISCO pěna

Viscoelastická pěna nebo také líná či paměťová je speciální typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou. Ta mění svoji tuhost v závislosti na teplotě a tlaku těla. Při kontaktu těla matrace měkne, čímž se přizpůsobuje jeho váze. Visco-elastická pěna vytváří výbornou oporu pro celou páteř a svaly, zaručuje zdravý spánek a odpočinek. Pro dokonalý spánek jsou matrace z líné pěny rozděleny do několika anatomických zón. Tento typ matrací patří mezi nejpohodlnější matrace.

Domů Vám přivezeme:

oboustrannou matraci

výška 16 cm je uvedená včetně potahu

středně tvrdou matraci

pratelný potah

VISCO pěnu a latex

T25 pěna

Výrobce: Wojtex