Žárovka Deco stříbrná Led 6×11 4W E27

LED DECO žárovka je dekorativní žárovka s postříbřenou částí, díky níž je světlo příjemné a nenápadné. Tato žárovka... více informací »
Žárovka Deco stříbrná Led 6x11 4W E27
Značka: Möbler
299 Kč
Do obchodu
LED DECO žárovka je dekorativní žárovka s postříbřenou částí, díky níž je světlo příjemné a nenápadné. Tato žárovka...

LED DECO žárovka je dekorativní žárovka s postříbřenou částí, díky níž je světlo příjemné a nenápadné. Tato žárovka je vhodná pro zavěšení lamp nebo lustrů v průmyslovém stylu. Díky stříbrnému prvku udržuje žárovka část světelných paprsků dovnitř a ven ze světla a dodává interiéru útulnou, uvolňující atmosféru. To je rozhodně nejlepší volba pro lidi, kteří po dlouhé práci potřebují chvilku odpočinku v zatemněné ložnici. Je to také vynikající volba pro dětský pokoj, kde světlo nebude příliš silné, ale dostatečné.
Výrobce: Möbler Kvalitní a oblíbený výrobek je k získání také tady na webu zařazený v sekci žárovky. Nyní získáte parádní kusy z této oblíbené sekce v bezva akci. To však není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další kvalitní zboží značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Žárovka Deco stříbrná Led 6x11 4W E27 pocházející od značky Möbler seženete u nás za extra cenu! Aktuálně výhodně za 299 Kč.