Židle Arosa černá/černá

Křeslo Arosa bylo vyrobeno z působivého sedadla a dřevěného podstavce. Čalouněné sedadlo Preston fabric antracit 96 je měkké a... více informací »
Židle Arosa černá/černá
Značka: Möbler
3 499 Kč
Do obchodu
Křeslo Arosa bylo vyrobeno z působivého sedadla a dřevěného podstavce. Čalouněné sedadlo Preston fabric antracit 96 je měkké a...

Křeslo Arosa bylo vyrobeno z působivého sedadla a dřevěného podstavce. Čalouněné sedadlo Preston fabric antracit 96 je měkké a pohodlné. Efektivní a přesné šití dává třídu. Podnož židle tvoří černé naolejované dřevěné nohy.
Hmotnost židle: 6,65 kg.
Maximální zatížení: 120 kg,
Počet kusů v balení: 2,
Rozměry kartonu: 58 cm x 49 cm x 64,5 cm
Výška sedáku 75 cm
Šířka sedáku: 41 cm
Hloubka sedáku: 37 cm
Výrobce: Möbler
Unikátní a žádaný produkt Židle Arosa černá/černá můžete dostat pohodlně tu na našem webu v oblíbené kategorii židle! Nyní můžete získat unikátní produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Möbler má ve stále nabídkce kvalitní sortiment

Kvalitní a levný kus Židle Arosa černá/černá s pečetí kvality od značky Möbler jednoduše pořídíte u nás právě extra se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 3 499 Kč.