Židle ASAMA šedá

Křeslo Asama je moderní užitkový nábytek, který zpříjemní chvíle relaxu, ale také chvíle strávené ve společnosti rodiny.... více informací »
Židle ASAMA šedá
Značka: Möbler
2 599 Kč
Do obchodu
Křeslo Asama je moderní užitkový nábytek, který zpříjemní chvíle relaxu, ale také chvíle strávené ve společnosti rodiny....

Křeslo Asama je moderní užitkový nábytek, který zpříjemní chvíle relaxu, ale také chvíle strávené ve společnosti rodiny. Kovová, chromovaná základna je profilovaná zajímavým způsobem. Základna, čalouněná šedým materiálem, má zajímavé prošití, které dodává židli formu.
Výrobce: Möbler Unikátní a žádaný produkt Židle ASAMA šedá máte možnost pořídit nyní tady na stránkách zařazený v rubrice židle! Nyní můžete koupit oblíbené produkty z naší sekce za příznivou cenu! Tato vyjímečná značka Möbler vás obohatí o skvělé zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další kvalitní produkty od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Super produkt Židle ASAMA šedá od oblíbené značky Möbler pohodlně získáte tady nyní extra výhodně. Výhodně teď u nás za 2 599 Kč.