Židle barová DIMA brandy koženka

Barový stolek Dima Brandy je užitkový nábytek, který se osvědčí dokonale ve veřejném prostoru, ale také v domácí prostorné... více informací »
Židle barová DIMA brandy koženka
Značka: Möbler
3 399 Kč
Do obchodu
Barový stolek Dima Brandy je užitkový nábytek, který se osvědčí dokonale ve veřejném prostoru, ale také v domácí prostorné...

Barový stolek Dima Brandy je užitkový nábytek, který se osvědčí dokonale ve veřejném prostoru, ale také v domácí prostorné kuchyni. Sedadlo je čalouněné ekologickou kůží v hnědé barvě. Základ je vyrobený z kaučukového dřeva, nabarveného černou barvou.
Výrobce: MöblerVelmi oblíbený produkt Židle barová DIMA brandy koženka jde získat již dnes na našem webu v oblíbené rubrice barové židle. Najděte si jiné produkty z této kategorie za nejnižší cenu. Známý dodavatel Möbler nabízí prvotřídní produkty Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na více skvělých produktů od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající kousek Židle barová DIMA brandy koženka od výrobce se skvělou pověstí Möbler snadno pořídíte právě skutečně výhodně! Právě nyní za 3 399 Kč.