Židle barová DIMA melange šedý/černý

Barový stolek Dima Melange Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je... více informací »
Židle barová DIMA melange šedý/černý
Značka: Möbler
3 699 Kč
Do obchodu
Barový stolek Dima Melange Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je...

Barový stolek Dima Melange Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je čalouněné melanžovou látkou v barvě šedé. Základ je vyrobený z kaučukového dřeva, nabarveného černou barvou
Výrobce: Möbler Oblíbený a akční produkt Židle barová DIMA melange šedý/černý seženete bezprostředně na našem webu ve známé rubrice barové židle! Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Möbler pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Židle barová DIMA melange šedý/černý od předního výrobce Möbler snadno můžete pořídit aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena již od 3 699 Kč.