Židle barová DIMA melange šedý/wood

Barový stolek Dima Melange Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je... více informací »
Židle barová DIMA melange šedý/wood
Značka: Möbler
3 699 Kč
Do obchodu
Barový stolek Dima Melange Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je...

Barový stolek Dima Melange Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je čalouněné melanžovou látkou v barvě šedé. Základ je vyrobený z kaučukového dřeva.
Výrobce: Möbler Výjimečný kousek Židle barová DIMA melange šedý/wood jde koupit již dnes na našem webu umístěný v sekci barové židle. Získejte akční zboží z této kategorie za super peníze. V očích zákazníků populární výrobce Möbler svým zákazníkům dodává vynikající výrobky Přesvědčte se! To ale však není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také více kvalitních produktů značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Židle barová DIMA melange šedý/wood od značky s dlouholetou tradicí Möbler můžete koupit tady teď právě extra výhodně. Nyní získáte od 3 699 Kč.