Židle barová DIMA melange tmavě šedý

Barový stolek Dima Melange Dark Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo... více informací »
Židle barová DIMA melange tmavě šedý
Značka: Möbler
3 699 Kč
Do obchodu
Barový stolek Dima Melange Dark Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo...

Barový stolek Dima Melange Dark Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je čalouněné melanžovou látkou v barvě šedé. Základ je vyrobený z kaučukového dřeva.
Výrobce: Möbler
Exkluzivní kousek Židle barová DIMA melange máte možnost pořídit také na webu zařazený v rubrice barové židle! Pořiďte si vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další kousky značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Möbler má v nabídce top výrobky

Tento levný produkt Židle barová DIMA melange tmavě šedý od dodavatele kvalitních produktů Möbler je dostupný v aktuální nabídce v bezva akci! Nyní pořídíte jen za 3 699 Kč.