Židle BELLA černá/bílá

Moderní židle Bella je vyrobena z vysoce odolného plastu. Bílé sedadlo dokonale zapadá do černé základny. Polypropylen použitý v... více informací »
Židle BELLA černá/bílá
Značka: Möbler
2 299 Kč
Do obchodu
Moderní židle Bella je vyrobena z vysoce odolného plastu. Bílé sedadlo dokonale zapadá do černé základny. Polypropylen použitý v...

Moderní židle Bella je vyrobena z vysoce odolného plastu. Bílé sedadlo dokonale zapadá do černé základny. Polypropylen použitý v křesle má matný povrch, snadno se čistí a je odolný vůči nečistotám. Židle je navržena v moderním stylu. Židle je lehká, váží pouze 5 kg, její maximální nosnost je 100 kg Židle může být stohována, nevyžaduje montáž, není vhodná pro vnější použití Výška loketní opěrky: 73,5 cm Výška sedadla: 47,5 cm Hloubka sedadla: 42,5 Šířka sedadla: 42,5 cm Max počet kusů v kartonu: 4 Rozměry kartonu 72cm x 55cm x 103cm
Výrobce: Möbler
Žádaný kousek lze získat lehce na našem webu v oblíbené sekci židle! Mrkněte na ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za výborné peníze. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Povedený kus Židle BELLA černá/bílá od společnosti s úžasnou pověstí Möbler dostanete zde výhodně. Zrovna teď v akci za 2 299 Kč.