Židle Bianca šedá

Židle Bianca je vyrobena z dubového oleje a čalouněného sedadla a opěradla. Židle je čalouněna odolnou látkou Linate grey A09.... více informací »
Židle Bianca šedá
Značka: Möbler
5 099 Kč
Do obchodu
Židle Bianca je vyrobena z dubového oleje a čalouněného sedadla a opěradla. Židle je čalouněna odolnou látkou Linate grey A09....

Židle Bianca je vyrobena z dubového oleje a čalouněného sedadla a opěradla. Židle je čalouněna odolnou látkou Linate grey A09. Křeslo je ideální pro restauraci, domácí jídelnu nebo dětský pokoj. Díky jednoduché formě a použití dřeva při realizaci projektu bude židle vypadat skvěle v každém interiéru. Díky použití měkkého sedadla je
hmotnost židle pouze 8 kg.
Maximální zatížení: 120 kg.
Maximální počet položek v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 77,8 cm x 106,2 cm x 48,8 cm
Výška sedáku: 50 cm
Šířka sedáku: 47 cm
Hloubka sedáku: 44 cm
Výrobce: Möbler Zlevněný produkt jde získat aktuálně tady na našich stránkách v kategorii židle. Podívejte se na oblíbené výrobky z naší sekce za outletovou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Möbler představuje prvotřídní zboží.

Zcela unikátní produkt Židle Bianca šedá od společnosti s předním postavením na trhu Möbler můžete získat v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 5 099 Kč.