Židle Bowen šedá

Bow chair je moderní polypropylenová židle. Opěradlo židle jemně zapadá do područek a vytváří tak odolnou strukturu. Celá... více informací »
Židle Bowen šedá
Značka: Möbler
1 999 Kč
Do obchodu
Bow chair je moderní polypropylenová židle. Opěradlo židle jemně zapadá do područek a vytváří tak odolnou strukturu. Celá...

Bow chair je moderní polypropylenová židle. Opěradlo židle jemně zapadá do područek a vytváří tak odolnou strukturu. Celá židle je vyrobena ze šedého plastu. Konzoly spojující sedadlo s opěradlem vypadají, jako by byly prodloužením nohou židle.
Židle lze stohovat.
Max.nosnost: 120 kg.
Výrobce: MöblerVe slevě tento produkt jde pořídit rovnou tu na našem webu zařazený v kategorii židle. Nyní můžete najít jiné zboží ve zmiňované sekci z pohodlí domova! Věhlasná značka Möbler dlouhodobě prodává top zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také další prověřené kousky od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento kousek Židle Bowen šedá od dodavatele s dobrým jménem Möbler pohodlně nakoupíte zde nyní za outletovou cenu! K sehnání zrovna v akci za 1 999 Kč.