Židle Casablanca tmavě modrá

Moderní židle Casablanca byla vyrobena z efektivního sedadla a kovové základny. Čalouněná sedadla Sofina A106 Tmavě modrá látka... více informací »
Židle Casablanca tmavě modrá
Značka: Möbler
4 599 Kč
Do obchodu
Moderní židle Casablanca byla vyrobena z efektivního sedadla a kovové základny. Čalouněná sedadla Sofina A106 Tmavě modrá látka...

Moderní židle Casablanca byla vyrobena z efektivního sedadla a kovové základny. Čalouněná sedadla Sofina A106 Tmavě modrá látka je měkká a pohodlná. Barevné područky dodávají židli styl. Židle je postavena na kovových nohách v podobě skluznice. Nohy jsou potažené práškovou černou barvou.
Hmotnost židle: 9,9 kg.
Maximální zatížení: 120 kg,
Počet kusů v balení: 2,
Rozměry kartonu: 58,5 cm x 51,5 cm x 61,5 cm
Výška sedáku: 46 cm
Šířka sedáku: 53 cm
Hloubka sedáku: 52 cm
Výška loketní opěrky: 23 cm
Výrobce: Möbler
Tento výjimečný kousek Židle Casablanca tmavě modrá je k sehnání rovnou tady na našich stránkách v populární kategorii židle. Podívejte se na ještě jiné kusy ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu! Věhlasná značka Möbler představuje vysoce kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To však není všechno, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a oblíbený produkt Židle Casablanca tmavě modrá od značky Möbler snadno můžete sehnat tady teď právě v bezva akci! Nyní získáte od 4 599 Kč.