Židle Claret černá/šedá

Křeslo Claret je mimořádně pohodlné a odolné křeslo, které vnese do interiéru půdní atmosféru. Židle Claret je kombinací... více informací »
Židle Claret černá/šedá
Značka: Möbler
1 599 Kč
Do obchodu
Křeslo Claret je mimořádně pohodlné a odolné křeslo, které vnese do interiéru půdní atmosféru. Židle Claret je kombinací...

Křeslo Claret je mimořádně pohodlné a odolné křeslo, které vnese do interiéru půdní atmosféru. Židle Claret je kombinací kovového, práškově lakovaného černého podstavce se sedákem a opěradlem z plastu. Tmavé sedadlo dělá z Claretu ideální židli do restaurace. Pohodlná židle Claret je kombinací skvělé formy se zajímavým stylem. Modernistická židle Claret se vyznačuje především pečlivým zpracováním a úspěšně se vejde do pokoje pro teenagery. Židle je odolná proti mechanickému poškození a nedostatek čalouněných prvků umožňuje její použití jako židle pro čekárnu nebo recepci.
Hloubka sedáku: 42 cm
Šířka sedáku: 40 cm
Max.počet kusů v krabici: 4
Výrobce: Möbler Tento exkluzivní produkt Židle Claret černá/šedá můžete najít prostě na našem webu v sekci židle. Vyhledejte si parádní produkty z této oblíbené sekce z pohodlí domova. Věhlasná značka Möbler vyrábí top sortiment. Máme toho více, máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Židle Claret černá/šedá od společnosti s předním postavením na trhu Möbler získáte právě teď za outletovou cenu. Právě teď jen za 1 599 Kč.