Židle Coral Ivory

Křeslo Coral je zcela vyrobeno z vysoce kvalitního plastu slonovinové barvy, který vykazuje vysokou odolnost proti vlhkosti, široký... více informací »
Židle Coral Ivory
Značka: Möbler
1 899 Kč
Do obchodu
Křeslo Coral je zcela vyrobeno z vysoce kvalitního plastu slonovinové barvy, který vykazuje vysokou odolnost proti vlhkosti, široký...

Křeslo Coral je zcela vyrobeno z vysoce kvalitního plastu slonovinové barvy, který vykazuje vysokou odolnost proti vlhkosti, široký rozsah teplot a různá mechanická poranění. Stabilní základna plynule navazuje na tělo a jemný přechod sedadla do područek a opěradla působí úžasným dojmem. Vše obohacené o zajímavý a poutavý azur. Korálové židle budou fungovat nejen v soukromí vašeho domova – je to také perfektní židle pro módní kavárnu. Coral dodává klidnému interiéru odrůdu a vnáší do ní dominantní nádech. Křeslo je určeno pro vnitřní i venkovní použití. Židle je k dispozici také v bílé, oranžové a průhledné barvě. Materiál použitý na výrobu židle je polyamid (bílý) nebo polykarbonát (průhledný), židle Coral lze skládat do sebe.
Rozměry kartonu: 91,5 cm x 73,5 cm x 60,5 cm
Max.ks v kartonu: 4
Hmotnost kartonu: 21 kg
Výrobce: Möbler
Akční produkt Židle Coral Ivory můžete sehnat pohodlně tu v populární sekci židle. Vyhledejte si ještě další produkty z této oblíbené sekce za báječnou cenu! To ale ovšem není vše, máme toho více. Mrkněte také na více kvalitních produktů od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Židle Coral Ivory od výrobce se zárukou kvality Möbler jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Výhodně za cenu 1 899 Kč.