Židle DIMA VICENTE tmavě šedá/wood

Židle Dima Vicente jsou dokonale použitelné v moderních místnostech, které jsou stylizovány ve stylu Vintage. Sedadlo je... více informací »
Židle DIMA VICENTE tmavě šedá/wood
Značka: Möbler
3 199 Kč
Do obchodu
Židle Dima Vicente jsou dokonale použitelné v moderních místnostech, které jsou stylizovány ve stylu Vintage. Sedadlo je...

Židle Dima Vicente jsou dokonale použitelné v moderních místnostech, které jsou stylizovány ve stylu Vintage. Sedadlo je čalouněné velurovou látkou, základna je vyrobená z odolného kaučukového dřeva. Dřevo je dodatečně nalakováno, aby bylo ochráněno před nečistotami.
Výrobce: MöblerČasto hledaný produkt můžete pořídit právě teď na stránkách v populární rubrice židle! Nyní si můžete vybrat ještě další výrobky z této známé sekce snadno online. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce více kvalitních produktů od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Möbler má v nabídce vysoce kvalitní sortiment

Tento vynikající kus Židle DIMA VICENTE tmavě šedá/wood od značky s dobrým jménem Möbler snadno seženete teď levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 199 Kč.