Židle DIMA VICENTE zelená/wood

Židle Dima Vicente jsou dokonale použitelné v moderních místnostech, které jsou stylizovány ve stylu Vintage. Sedadlo je... více informací »
Židle DIMA VICENTE zelená/wood
Značka: Möbler
3 199 Kč
Do obchodu
Židle Dima Vicente jsou dokonale použitelné v moderních místnostech, které jsou stylizovány ve stylu Vintage. Sedadlo je...

Židle Dima Vicente jsou dokonale použitelné v moderních místnostech, které jsou stylizovány ve stylu Vintage. Sedadlo je čalouněné velurovou látkou, základna je vyrobená z odolného kaučukového dřeva. Dřevo je dodatečně nalakováno, aby bylo ochráněno před nečistotami.
Výrobce: Möbler Tento designový produkt Židle DIMA VICENTE zelená/wood naleznete pohodlně tady u nás ve známé kategorii židle! Mrkněte na akční produkty ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! To není vše, máme toho více. Máme v nabídce však také více produktů od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Möbler prodává vysoce kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento neodolatelný produkt Židle DIMA VICENTE zelená/wood od dodavatele s dobrým jménem Möbler je k dispozici zde za parádní cenu! Právě teď za cenu 3 199 Kč.