Židle Emilia Velvet tmavě šedá/černá

Elegantní čalouněná židle Emilia ve stylu 50. let. Židle je pokryta sametovou látkou v barvě lesní zeleně. Sedadlo spolu s... více informací »
Židle Emilia Velvet tmavě šedá/černá
Značka: Möbler
4 499 Kč
Do obchodu
Elegantní čalouněná židle Emilia ve stylu 50. let. Židle je pokryta sametovou látkou v barvě lesní zeleně. Sedadlo spolu s...

Elegantní čalouněná židle Emilia ve stylu 50. let. Židle je pokryta sametovou látkou v barvě lesní zeleně. Sedadlo spolu s opěradlem a područkami je koncipováno jako jeden prvek. Navíc je na něm pohodlný polštář. Základem židle jsou válcovité, dubové nohy. Nohy se zúžují směrem dolů, mají jasnou přirozenou barvu, dřevo je chráněno olejem.

Výška (cm):83
Šířka (cm):57
Hloubka (cm):59
Výrobce:Actona
Maximální zatížení(kg):120
Barva nohou:černá
Barva sedáku:tmavě šedá
Materiál:kov, látka
Základní materiál:kov
Materiál sedadla:látka
Područky:ano
Typ materiálu:tkanina velurová
Vyžaduje montáž:ano
Typ základny:4 nohy
Styl:glamour
Výrobce: Möbler
Akční kus Židle Emilia Velvet tmavě šedá/černá je k sehnání bez problémů tu na našem webu v populární sekci židle! Připravili jsme pro vás akční produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu! Věhlasná značka Möbler vás obohatí o prvotřídní výrobky Vždyť to vidíte sami! To ale není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Židle Emilia Velvet tmavě šedá/černá od známého výrobce Möbler pohodlně dostanete aktuálně na webu za outletovou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 4 499 Kč.