Židle Eris Vic modrá

Židle Eris VIC je dokonalým řešením pro moderní jídelnu nebo obývací pokoj. Bude také ideální pro pokoj teenagera, prostor... více informací »
Židle Eris Vic modrá
Značka: Möbler
2 499 Kč
Do obchodu
Židle Eris VIC je dokonalým řešením pro moderní jídelnu nebo obývací pokoj. Bude také ideální pro pokoj teenagera, prostor...

Židle Eris VIC je dokonalým řešením pro moderní jídelnu nebo obývací pokoj. Bude také ideální pro pokoj teenagera, prostor restaurace nebo hotelové pokoje. Je vyrobena z čalouněné polypropylenové tkaniny VIC tmavě modrá 66 a kovového základu, práškově lakovaného v černé barvě. Navzdory nízké hmotnosti 6,5 kg je židle velmi stabilní a odolná. Nohy židle mají další jemné podpěry, které jsou kromě strukturální funkce také dekorativní.
Hmotnost židle je 6,5 kg.
Maximální zatížení: 120 kg
Maximální počet kusů v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 57 cm x 51 cm x 65 cm
Výška sedadla: 49 cm
Šířka sedadla: 48,5 cm
Hloubka sedadla: 42 cm
Výrobce: Möbler
Velmi prodávaný produkt jde koupit zrovna tady a teď na našem webu ve známé sekci židle. Nyní můžete získat další kusy z této známé sekce ve slevě! Známý výrobce Möbler pro vás vyrábí skvělé produkty.

Často hledaný výrobek Židle Eris Vic modrá od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbler máte možnost pořídit u nás právě trvale výhodně. Nyní pořídíte od 2 499 Kč.