Židle Floyd Velvet modrá

Křeslo Floyd je pohodlné křeslo, které kombinuje módní minimalismus a moderní povrchové úpravy. Jedinečné měkké sedadlo židle... více informací »
Židle Floyd Velvet modrá
Značka: Möbler
2 599 Kč
Do obchodu
Křeslo Floyd je pohodlné křeslo, které kombinuje módní minimalismus a moderní povrchové úpravy. Jedinečné měkké sedadlo židle...

Křeslo Floyd je pohodlné křeslo, které kombinuje módní minimalismus a moderní povrchové úpravy. Jedinečné měkké sedadlo židle bylo umístěno na štíhlých nohách, díky nimž to celé vypadá lehce a stylově. Základna židle je vyrobena z kovu, černě práškově lakovaného, ??nohy zaručující stabilitu konstrukce. Nohy mají měkké sedlo potažené sametovou velurovou látkou, která je mimořádně příjemná na dotek, čímž zvyšuje úroveň pohodlí při používání. Křeslo Floyd je moderní jídelní židle. Bude to také vhodná židle do restaurace nebo jako židle do hotelové haly.
Max.ks v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 62x60x57cm
Výrobce: Möbler
Tento oblíbený výrobek pořídíte rovnou tu v oblíbené rubrice židle! Nyní získáte podobné kousky z naší sekce snadno online.

Hodně prodávaný kus Židle Floyd Velvet modrá od spolehlivého výrobce Möbler je k získání právě teď u nás výhodně! Právě teď za cenu 2 599 Kč.