Židle Floyd Velvet zelená

Křeslo Floyd je pohodlné křeslo, které kombinuje módní minimalismus a moderní povrchové úpravy. Jedinečné měkké sedadlo židle... více informací »
Židle Floyd Velvet zelená
Značka: Möbler
2 599 Kč
Do obchodu
Křeslo Floyd je pohodlné křeslo, které kombinuje módní minimalismus a moderní povrchové úpravy. Jedinečné měkké sedadlo židle...

Křeslo Floyd je pohodlné křeslo, které kombinuje módní minimalismus a moderní povrchové úpravy. Jedinečné měkké sedadlo židle bylo umístěno na štíhlých nohách, díky nimž to celé vypadá lehce a stylově. Základna židle je vyrobena z kovu, černě práškově lakovaného, ??nohy zaručující stabilitu konstrukce. Nohy mají měkké sedlo potažené sametovou velurovou látkou, která je mimořádně příjemná na dotek, čímž zvyšuje úroveň pohodlí při používání. Křeslo Floyd je moderní jídelní židle. Bude to také vhodná židle do restaurace nebo jako židle do hotelové haly.
Max.ks v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 62x60x57cm
Výrobce: Möbler Velmi oblíbený produkt lze zakoupit bezprostředně tady na našem webu v oblíbené sekci židle. Nyní koupíte podobné zboží ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Oblíbený dodavatel Möbler dlouhodobě vyrábí vynikající produkty. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další skvělé produkty od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Židle Floyd Velvet zelená s pečetí kvality od značky Möbler lze koupit zde teď právě za extra cenu. V současnosti za 2 599 Kč.