Židle Gato tmavě šedá

Modernistická židle Gato je moderní a zajímavá židle do jídelny nebo kuchyně. Sedák a opěradlo židle jsou vyplněny měkkou... více informací »
Židle Gato tmavě šedá
Značka: Möbler
2 199 Kč
Do obchodu
Modernistická židle Gato je moderní a zajímavá židle do jídelny nebo kuchyně. Sedák a opěradlo židle jsou vyplněny měkkou...

Modernistická židle Gato je moderní a zajímavá židle do jídelny nebo kuchyně. Sedák a opěradlo židle jsou vyplněny měkkou pěnou a čalouněny příjemnou na dotek šedou látkou. Celá věc je upevněna na černém kovovém rámu, který dodává kompozici modernistický charakter. Nohy, které zakončují nohy židle, jsou samonivelační a přizpůsobují se povrchu podlahy. Díky tomu se židle nekývá, když například jedna noha stojí na koberci nebo na nerovné podlaze. Křeslo Gato se perfektně hodí do každé stylové kuchyně nebo jídelny. Skvěle poslouží také v restauraci, konferenční místnosti nebo stylové kavárně.
Šířka sedáku: 46 cm
Hloubka sedáku: 42 cm
Výška loketní opěrky: 22 cm
Rozměry kartonu: 61x79x34cm
Max.počet položek 2
Výrobce: Möbler
Tento kvalitní kousek Židle Gato tmavě šedá jde získat snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice židle! Nyní najdete ještě ostatní produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Židle Gato tmavě šedá od předního výrobce Möbler pohodlně seženete právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci! Na našich stránkách za 2 199 Kč.