Židle Harry černá/černý polštář

Designová židle Harry je design inspirovaný židlí Diamond. Unikátní černý design židle potěší každého svým tvarem. Tvar... více informací »
Židle Harry černá/černý polštář
Značka: Möbler
2 199 Kč
Do obchodu
Designová židle Harry je design inspirovaný židlí Diamond. Unikátní černý design židle potěší každého svým tvarem. Tvar...

Designová židle Harry je design inspirovaný židlí Diamond. Unikátní černý design židle potěší každého svým tvarem. Tvar křesla a detaily ho přitahují a místnost, ve které stojí, jsou jasné a plné kontrastu. Harry byl vyroben výhradně z kovu, potaženého práškovou černou barvou, což mu dodávalo průmyslový a půdní charakter. Opěradlo a sedadlo jsou vyrobeny z kovové mřížky, jejíž okraje jsou zakončeny silnějším kovovým potahem. Základna židle ve tvaru kluzáků je přišroubována k sedadlu pomocí 4 šroubů. Pro zvýšení pohodlí odpočinku je na sedadle umístěn pohodlný a měkký polštář. Namontované nožičky na základně zabraňují poškrábání podlahy a zvyšují stabilitu.
Šířka sedáku: 40 cm
Hloubka sedáku: 42 cm
Tloušťka nohou: 1 cm
Rozměry kartonu: 73x62x65 cm
Výrobce: Möbler
Tento akční výrobek Židle Harry černá/černý polštář máte možnost získat právě tady u nás v rubrice zahradní židle a křesla! Získejte ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie v bezva akci! V očích zákazníků populární značka Möbler svým zákazníkům dodává top produkty. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od značky Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kus Židle Harry černá/černý polštář od kvalitní značky Möbler je dostupný aktuálně na webu v akci. Výhodně za skvělou cenu 2 199 Kč.