Židle Jahi černá/černá/přírodní

Křeslo Jahi je skandinávská pochoutka v kombinaci s módním boho stylem. Sedadlo židle je vyrobeno z černě lakovaného kovu a... více informací »
Židle Jahi černá/černá/přírodní
Značka: Möbler
3 399 Kč
Do obchodu
Křeslo Jahi je skandinávská pochoutka v kombinaci s módním boho stylem. Sedadlo židle je vyrobeno z černě lakovaného kovu a...

Křeslo Jahi je skandinávská pochoutka v kombinaci s módním boho stylem. Sedadlo židle je vyrobeno z černě lakovaného kovu a připomíná koš. Kromě toho jsou na opěradle a sedadle namontovány měkké, jemné polštáře. Polštáře uvnitř jsou vyrobeny z houby, zatímco čalounění nahoře je odolná látka. Polštář na sedadle je připevněn suchým zipem, zatímco na opěradlo je připevněn téměř neviditelnými cvočky. Základem židle jsou naolejované bukové nohy.
Max.nosnost: 120 kg.
Rozměry sedáku: 43 cm x 43 cm.
Rozměry sedáku: 25 cm x 47 cm
Výrobce: Möbler Výjimečný produkt Židle Jahi černá/černá/přírodní máte možnost získat mimo jiné na našem webu v sekci židle! Nyní najdete akční produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu! Populární značka Möbler vám představuje vysoce kvalitní produkty Udělejte radost sami sobě.

Tento oblíbený produkt Židle Jahi černá/černá/přírodní od značky se zárukou kvality Möbler je dostupný zrovna dneska za skvělou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 3 399 Kč.