Židle Lincoln dub walnut

Křeslo Lincoln je velmi elegantní a stylová dubová židle, která dodá výrazu každému interiéru. Teplý ořechový odstín dřeva... více informací »
Židle Lincoln dub walnut
Značka: Möbler
5 699 Kč
Do obchodu
Křeslo Lincoln je velmi elegantní a stylová dubová židle, která dodá výrazu každému interiéru. Teplý ořechový odstín dřeva...

Křeslo Lincoln je velmi elegantní a stylová dubová židle, která dodá výrazu každému interiéru. Teplý ořechový odstín dřeva bude zajímavým doplňkem klasických interiérů. Stylová židle Lincoln je vyrobena z masivního dubu a překližky. Profilované sedadlo s mírným vybráním je navrženo tak, aby se jeho uživatel cítil pohodlně. Spojené opěradlo a područky jsou vyrobeny z jednoho kusu profilované překližky. Navíc v místě, kde se nohy židle setkávají, je vyztužena malým ohnutým kouskem překližky. Toto řešení zaručuje elegantní zakončení spojení nohou se sedačkou a současně má lokty uživatele stabilní oporu. Zadní nohy židle se mírně nakloní, což židli dává zajímavý tvar.
Šířka sedáku: 45 cm
Hloubka sedáku: 37 cm
Tloušťka nohou: 4,5 cm
Výška loketní opěrky 23 cm
Rozměry kartonu: 61x50x79 cm
Max.počet položek v krabici: 1
Výrobce: Möbler Žádaný výrobek Židle Lincoln dub walnut najdete přímo tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice židle! Nyní si můžete vybrat podobné zboží z této kategorie v akci! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce. Značka Möbler dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky. Však to vidíte sami.

Kvalitní produkt Židle Lincoln dub walnut od značky s dobrým jménem Möbler pohodlně získáte u nás právě za akční cenu! V současnosti pořídíte za cenu 5 699 Kč.