Židle Lola Vic námořní modř

Židle Lola je čalouněná židle s měkkou sametovou látkou VIC fabric navy blue 66. Židle má dokonale tvarované područky, které... více informací »
Židle Lola Vic námořní modř
Značka: Möbler
4 199 Kč
Do obchodu
Židle Lola je čalouněná židle s měkkou sametovou látkou VIC fabric navy blue 66. Židle má dokonale tvarované područky, které...

Židle Lola je čalouněná židle s měkkou sametovou látkou VIC fabric navy blue 66. Židle má dokonale tvarované područky, které tvoří celek se sedákem a opěradlem. Opěradlo židle je zdobeno prošíváním, které mu dodává styl. Podnož židle jsou černé kovové nohy s práškovým nástřikem. Zajímavý tvar základny mu dodává lehkost.
Maximální zatížení: 120 kg.
Hmotnost židle: 9,8 kg
Rozměry kartonu: 61 cm x 50,5 cm x 58 cm
Maximální počet kusů v kartonu: 1
Výška sedáku: 47,5 cm
Šířka sedáku: 40 cm
Hloubka sedáku: 41 cm
Výška loketní opěrky: 22 cm
Výrobce: MöblerKvalitní produkt je k sehnání rovnou u nás ve známé rubrice židle! Vyhledejte si nové kousky ze zmíněné kategorie v bezva akci! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více kousků od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Židle Lola Vic námořní modř od dodavatele s dlouholetou historií Möbler snadno pořídíte v aktuální nabídce výhodně! Nabídka od 4 199 Kč.