Židle Lola Vic námořní modř auto return

Židle Lola je čalouněná židle s měkkou sametovou látkou VIC fabric navy blue 66. Židle má dokonale tvarované područky, které... více informací »
Židle Lola Vic námořní modř auto return
Značka: Möbler
6 199 Kč
Do obchodu
Židle Lola je čalouněná židle s měkkou sametovou látkou VIC fabric navy blue 66. Židle má dokonale tvarované područky, které...

Židle Lola je čalouněná židle s měkkou sametovou látkou VIC fabric navy blue 66. Židle má dokonale tvarované područky, které tvoří celek se sedákem a opěradlem. Opěradlo židle je zdobeno prošíváním, které mu dodává styl. Podnož židle jsou černé kovové nohy s práškovým nástřikem. Zajímavý tvar základny mu dodává lehkost. Křeslo má funkci „automatického návratu“, díky níž se pohyblivé sedadlo po použití vrátí do správné polohy.
Maximální zatížení: 120 kg.
Hmotnost židle: 11,4 kg
Rozměry kartonu: 61 cm x 50,5 cm x 58 cm
Maximální počet kusů v kartonu: 1
Výška sedáku: 47,5 cm
Šířka sedáku: 40 cm
Hloubka sedáku: 41 cm
Výška loketní opěrky: 22 cm
Výrobce: Möbler Kvalitní a oblíbený produkt je k dispozici taky tady na našich stránkách v kategorii židle. Nyní můžete získat oblíbené produkty z naší sekce za super ceny! Populární výrobce Möbler nabízí velmi kvalitní produkty. A to je teprve začátek! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento levný kus Židle Lola Vic námořní modř auto return od populárního výrobce Möbler máte možnost nakoupit tady a teď právě levně. V současnosti za 6 199 Kč.