Židle Lola Vic tmavě šedá auto return

Židle Lola je čalouněná židle s měkkou sametovou látkou VIC látka tmavě šedá 28. Židle má dokonale tvarované područky,... více informací »
Židle Lola Vic tmavě šedá auto return
Značka: Möbler
6 199 Kč
Do obchodu
Židle Lola je čalouněná židle s měkkou sametovou látkou VIC látka tmavě šedá 28. Židle má dokonale tvarované područky,...

Židle Lola je čalouněná židle s měkkou sametovou látkou VIC látka tmavě šedá 28. Židle má dokonale tvarované područky, které tvoří celek se sedákem a opěradlem. Opěradlo židle je zdobeno prošíváním, které mu dodává styl. Podnož židle jsou černé kovové nohy s práškovým nástřikem. Zajímavý tvar základny mu dodává lehkost. Křeslo má funkci „automatického návratu“, díky níž se pohyblivé sedadlo po použití vrátí do správné polohy.
Maximální zatížení: 120 kg.
Hmotnost židle: 11,4 kg
Rozměry kartonu: 61 cm x 50,5 cm x 58 cm
Maximální počet kusů v kartonu: 1
Výška sedáku: 47,5 cm
Šířka sedáku: 40 cm
Hloubka sedáku: 41 cm
Výška loketní opěrky: 22 cm
Výrobce: Möbler
Tento vynikající produkt Židle Lola Vic tmavě šedá auto return můžete koupit teď tu v oblíbené kategorii židle. Nyní můžete získat zlevněné produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova.

Super produkt Židle Lola Vic tmavě šedá auto return značky Möbler jde koupit momentálně trvale výhodně! Aktuálně za super cenu 6 199 Kč.