Židle Louise tmavě modrá

Židle Louise je vyrobena z kovu, dřeva a látky Dublin - látka tmavě modrá 49, která dodává eleganci a styl. Kovové nohy, navíc... více informací »
Židle Louise tmavě modrá
Značka: Möbler
2 399 Kč
Do obchodu
Židle Louise je vyrobena z kovu, dřeva a látky Dublin - látka tmavě modrá 49, která dodává eleganci a styl. Kovové nohy, navíc...

Židle Louise je vyrobena z kovu, dřeva a látky Dublin – látka tmavě modrá 49, která dodává eleganci a styl. Kovové nohy, navíc práškově lakované v černé barvě, jsou odolné vůči nečistotám nebo poškození. Čalouněné sedadlo je profilováno tak, aby byl komfort používání udržován na nejvyšší možné úrovni. Zadní část opěradla je opatřena ozdobným prošíváním s kosočtvercovým vzorem, které sedačce přidává na třídě.
Maximální zatížení: 120 kg
Hmotnost židle: 6,3 kg
Maximální počet kusů v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 77 cm x 53 cm x 73 cm
Výška sedáku: 47,5 cm
Šířka sedáku: 47 cm
Hloubka sedáku: 43,5 cm
Výrobce: Möbler
Super kus Židle Louise tmavě modrá máte možnost koupit bez obtíží tu na webu ve známé sekci židle. Nyní si můžete pořídit kvalitní výrobky ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu!

Hodně povedený produkt Židle Louise tmavě modrá od společnosti se zárukou kvality Möbler pohodlně seženete v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu! Akční cena již od 2 399 Kč.