Židle Malibu bílá

Moderní židle Malibu je vyrobena z odolného plastu v bílé barvě. Polypropylen použitý v sedadle má matný povrch, snadno se... více informací »
Židle Malibu bílá
Značka: Möbler
3 299 Kč
Do obchodu
Moderní židle Malibu je vyrobena z odolného plastu v bílé barvě. Polypropylen použitý v sedadle má matný povrch, snadno se...

Moderní židle Malibu je vyrobena z odolného plastu v bílé barvě. Polypropylen použitý v sedadle má matný povrch, snadno se čistí a je odolný vůči nečistotám a je také odolný. Atypické, široké sedadlo, područky a opěradlo připomínají síť. Podstavec židle je také vyroben z polypropylenu. Podstavec židle mírně přesahuje područky. Díky této struktuře je židle velmi účinná a stabilní.
Maximální zatížení židle je 120 kg.
Křeslo vyžaduje montáž, je vhodné pro venkovní použití.
Maximální množství v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 77,5 cm x 59 cm x 82 cm
Výrobce: Möbler
Akční a ve slevě produkt Židle Malibu bílá lze koupit zrovna tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci židle! Nyní koupíte oblíbené zboží z této rubriky za parádní cenu! Tato vyjímečná značka Möbler může nabídnout top sortiment To ale ovšem není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více kousků od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Židle Malibu bílá od dodavatele zboží Möbler naleznete momentálně na našich stránkách v akci. Akční cena 3 299 Kč.