Židle Malibu šedá

Moderní židle Malibu je vyrobena z odolného plastu v šedé barvě. Polypropylen použitý v sedadle má matný povrch, snadno se... více informací »
Židle Malibu šedá
Značka: Möbler
3 299 Kč
Do obchodu
Moderní židle Malibu je vyrobena z odolného plastu v šedé barvě. Polypropylen použitý v sedadle má matný povrch, snadno se...

Moderní židle Malibu je vyrobena z odolného plastu v šedé barvě. Polypropylen použitý v sedadle má matný povrch, snadno se čistí a je odolný vůči nečistotám a je také odolný. Atypické, široké sedadlo, područky a opěradlo připomínají síť. Podstavec židle je také vyroben z polypropylenu. Podstavec židle mírně přesahuje područky. Díky této struktuře je židle velmi účinná a stabilní.
Maximální zatížení židle je 120 kg.
Křeslo vyžaduje montáž, je vhodné pro venkovní použití.
Maximální množství v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 77,5 cm x 59 cm x 82 cm
Výrobce: Möbler Tento zlevněný kus můžete získat prostě tu na webu umístěný v sekci židle! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z naší rubriky za super ceny! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka Möbler pro vás vyrábí kvalitní sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Nejprodávanější produkt Židle Malibu šedá od kvalitní značky Möbler pohodlně dostanete právě teď u nás za výprodejovou cenu. Ve skvělé akci za 3 299 Kč.