Židle Naya světle šedá

Křeslo Naya je dokonalým řešením pro moderní konferenční místnost, lobby nebo kancelář. Je také ideální pro pokoj teenagera,... více informací »
Židle Naya světle šedá
Značka: Möbler
4 999 Kč
Do obchodu
Křeslo Naya je dokonalým řešením pro moderní konferenční místnost, lobby nebo kancelář. Je také ideální pro pokoj teenagera,...

Křeslo Naya je dokonalým řešením pro moderní konferenční místnost, lobby nebo kancelář. Je také ideální pro pokoj teenagera, prostor restaurace nebo hotelové pokoje.Sedadlo židle, které připomíná tulipánový květ, je vyrobeno z profilové překližky a je potaženo měkkou světle šedou látkou 90 Malmo. Křeslo má područky, které se mírně rozšiřují směrem ven. Základna židle má čtyři černé nohy s práškovým nástřikem, které jsou spojeny se sedačkou na jednom společném místě.
Hmotnost židle je 9,2 kg.
Maximální zatížení: 120 kg
Maximální množství v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 60 cm x 51 cm x 58 cm
Výška sedadla: 65 cm
Šířka sedadla: 4 cm
Hloubka sedadla: 33 cm
Výška loketní opěrky: 45 cm
Výrobce: Möbler
Velmi žádaný produkt Židle Naya světle šedá můžete koupit v pohodě tu na stránkách zařazený v kategorii židle. Podívejte se na jiné výrobky ze zmíněné sekce jednoduše online! Přední výrobce Möbler má ve stále nabídkce prvotřídní zboží U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také více kousků značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Židle Naya světle šedá od přední společnosti Möbler jednoduše můžete najít v aktuální nabídce za akční cenu! Nyní za 4 999 Kč.