Židle Net černá/černý polštář

Hlavním a nejvýraznějším rysem této židle je to, že je vyrobena z černě lakovaného drátu, který díky svému ergonomickému... více informací »
Židle Net černá/černý polštář
Značka: Möbler
2 199 Kč
Do obchodu
Hlavním a nejvýraznějším rysem této židle je to, že je vyrobena z černě lakovaného drátu, který díky svému ergonomickému...

Hlavním a nejvýraznějším rysem této židle je to, že je vyrobena z černě lakovaného drátu, který díky svému ergonomickému tvaru a vysoké hustotě prokládání zajišťuje vysoký komfort pro sedící osobu. Obrovské množství práce, které je třeba věnovat výrobě židle, dokazuje skutečnost, že samotné sedadlo má více než 320 bodových svarů. Pro zvýšení pohodlí uživatele je židle zakončena polštářem na sedadle. Polštář však lze snadno odstranit. Parametry:
Výška sedáku: 47 cm
Šířka sedáku: 42 cm
Hloubka 40 cm
Tloušťka nohou: 1 cm
Rozměry kartonu: 55x55x49
Kusů v kartonu: 2
Hmotnost: 14 kg
Výrobce: MöblerHodně povedený produkt máte možnost koupit aktuálně tady u nás zařazený v rubrice zahradní židle a křesla! Připravili jsme ještě ostatní výrobky z této sekce za mimořádně nízkou cenu! Známý dodavatel Möbler nabízí kvalitní produkty Však to vidíte sami!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Židle Net černá/černý polštář od společnosti s výborným jménem Möbler lze nakoupit v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu! K sehnání zrovna v akci za 2 199 Kč.