Židle Norden Star Velvet modrá

Židle Norden Star Square Velvet je moderní design, který se hodí do jakéhokoli uspořádání. Sedadlo je potaženo příjemnou na... více informací »
Židle Norden Star Velvet modrá
Značka: Möbler
1 599 Kč
Do obchodu
Židle Norden Star Square Velvet je moderní design, který se hodí do jakéhokoli uspořádání. Sedadlo je potaženo příjemnou na...

Židle Norden Star Square Velvet je moderní design, který se hodí do jakéhokoli uspořádání. Sedadlo je potaženo příjemnou na dotek modrou sametovou látkou. Křeslo má pohodlný polštář, který spolu s tvarovaným opěradlem zvýší pohodlí při používání a umožní vám odpočinout si po náročném dni. Křeslo Norden lze díky své vysoké pevnosti použít také jako židle v restauraci. Základem nábytku jsou nohy vyrobené z naolejovaného gumového dřeva. Gumové dřevo je tvrdé a odolné, což zajistí stabilitu konstrukce. Výhodou gumy je také odolnost proti poškrábání a vodě, díky čemuž nám nábytek bude dlouho sloužit. Nohy jsou zakončeny plastovými nožičkami, které chrání podlahu před možným poškrábáním. Celá je korunována černými prvky spojujícími základnu se sedadlem.
Hloubka sedáku: 42 cm
Výrobce: Möbler Ve slevě tento produkt lze získat bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené rubrice židle! Pořiďte si akční produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! Věhlasný dodavatel Möbler vás obohatí o velmi kvalitní zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Židle Norden Star Velvet modrá originál od výrobce Möbler je k získání právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně. Právě nyní za skvělou cenu 1 599 Kč.