Židle Norden Star Velvet šedá

Židle Norden Star Square Velvet je moderní design, který se hodí k jakémukoli uspořádání. Sedák je potažen příjemnou na dotek... více informací »
Židle Norden Star Velvet šedá
Značka: Möbler
1 599 Kč
Do obchodu
Židle Norden Star Square Velvet je moderní design, který se hodí k jakémukoli uspořádání. Sedák je potažen příjemnou na dotek...

Židle Norden Star Square Velvet je moderní design, který se hodí k jakémukoli uspořádání. Sedák je potažen příjemnou na dotek šedou sametovou látkou. Křeslo má pohodlný polštář, který spolu s tvarovaným opěradlem zvýší pohodlí při používání a umožní vám odpočinout si po náročném dni. Křeslo Norden lze díky své vysoké pevnosti použít také jako židle v restauraci. Základem nábytku jsou nohy vyrobené z naolejovaného gumového dřeva. Gumové dřevo je tvrdé a odolné, což zajistí stabilitu konstrukce. Výhodou gumy je také odolnost proti poškrábání a vodě, díky čemuž nám nábytek bude dlouho sloužit. Nohy jsou zakončeny plastovými nožičkami, které chrání podlahu před možným poškrábáním. Celá je korunována černými prvky spojujícími základnu se sedadlem.
Hloubka sedáku: 42 cm
Výrobce: Möbler Nejprodávanější produkt Židle Norden Star Velvet šedá máte možnost pořídit již dnes u nás umístěný v rubrice židle. Nyní koupíte akční produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Kvalitní a žádaný kousek Židle Norden Star Velvet šedá od kvalitní značky Möbler je k sehnání online za výhodné peníze! Právě lze objednat jen za 1 599 Kč.