Židle Norden Star Velvet zelená

Židle Norden Star Square Velvet je moderní design, který se hodí k jakémukoli uspořádání. Sedadlo je potaženo příjemnou na... více informací »
Židle Norden Star Velvet zelená
Značka: Möbler
1 599 Kč
Do obchodu
Židle Norden Star Square Velvet je moderní design, který se hodí k jakémukoli uspořádání. Sedadlo je potaženo příjemnou na...

Židle Norden Star Square Velvet je moderní design, který se hodí k jakémukoli uspořádání. Sedadlo je potaženo příjemnou na dotek zelenou sametovou látkou. Křeslo má pohodlný polštář, který spolu s tvarovaným opěradlem zvýší pohodlí při používání a umožní vám odpočinout si po náročném dni. Křeslo Norden lze díky své vysoké pevnosti použít také jako židle v restauraci. Základem nábytku jsou nohy vyrobené z naolejovaného gumového dřeva. Gumové dřevo je tvrdé a odolné, což zajistí stabilitu konstrukce. Výhodou gumy je také odolnost proti poškrábání a vodě, díky čemuž nám nábytek bude dlouho sloužit. Nohy jsou zakončeny plastovými nožičkami, které chrání podlahu před možným poškrábáním. Celá je korunována černými prvky spojujícími základnu se sedadlem.
Hloubka sedáku: 42 cm
Výrobce: Möbler Kvalitní a levný produkt máte možnost nakoupit prostě tu na webu umístěný v kategorii židle! Nyní můžete najít unikátní zboží z naší kategorie jednoduše online!

Akční výrobek Židle Norden Star Velvet zelená od výrobce s mnohaletou tradicí Möbler jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce napořád výhodně. Akční cena 1 599 Kč.