Židle Perro šedá

Křeslo Perro je okouzlující kus nábytku, který se bude perfektně hodit do každé stylové jídelny nebo obývacího pokoje. Křeslo... více informací »
Židle Perro šedá
Značka: Möbler
2 799 Kč
Do obchodu
Křeslo Perro je okouzlující kus nábytku, který se bude perfektně hodit do každé stylové jídelny nebo obývacího pokoje. Křeslo...

Křeslo Perro je okouzlující kus nábytku, který se bude perfektně hodit do každé stylové jídelny nebo obývacího pokoje. Křeslo Perro je dokonalým sedadlem pro moderní i tradiční interiéry. Díky svému tvaru a čalounění je látka příjemná na dotek, vyznačuje se ergonomií a pohodlím a díky pevné kovové základně je také odolná a stabilní. Židle je vyplněna měkkou houbou. Další výhodou jsou vzájemně propojené designové područky, které se táhnou až k vnitřní části opěradla, díky čemuž nábytek získává elegantní charakter. Židle je čalouněná dvěma odstíny šedé látky, které dokonale ladí s černými nohami židle.
Šířka sedáku: 47 cm
Hloubka sedáku: 45 cm
Rozměry kartonu: 60x60x70cm
Max.počet položek v krabici: 2
Výrobce: MöblerVysoce kvalitní produkt Židle Perro šedá máte možnost koupit právě teď tady na stránkách v rubrice židle. Nyní získáte ostatní produkty z této sekce za super cenu.

Výjimečný produkt Židle Perro šedá od výrobce Möbler jde sehnat právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně. Cena již od 2 799 Kč.