Židle Railway bílá/dubová

Designovou židli Rail lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru ve skandinávském stylu. Netradiční forma potěší všechny... více informací »
Židle Railway bílá/dubová
Značka: Möbler
1 699 Kč
Do obchodu
Designovou židli Rail lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru ve skandinávském stylu. Netradiční forma potěší všechny...

Designovou židli Rail lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru ve skandinávském stylu. Netradiční forma potěší všechny hosty a změní místo, kde se ocitnou. Sedačka je vyrobena z matného materiálu, který zajistí trvanlivost a mnoho let používání. Materiál se snadno čistí a je odolný vůči mechanickému poškození a vlhkosti, takže židle bude perfektní jak do kuchyně, jídelny, tak do atmosférické kavárny. Základna židle je vyrobena z masivních dubových nohou. Zajímavým řešením jsou dřevěné konzoly spojující nohy. Dřevěné lamely byly přišroubovány šikmo. Židle Rail je perfektní židle pro teplý horský interiér nebo interiér v boho stylu.
Rozměry kartonu: 50 x 61 x 50 cm
Max.ks v kartonu: 4
Hmotnost: 16,3 kg
Výrobce: MöblerHodně žádaný produkt Židle Railway bílá/dubová máte možnost sehnat lehce tu na našem webu v populární sekci židle. Vyhledejte si jiné produkty z této populární sekce za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To však není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný výrobek Židle Railway bílá/dubová od společnosti s předním postavením na trhu Möbler jednoduše naleznete u nás teď se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 1 699 Kč.