Židle Railway černá/dubová

Designovou židli Rail lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru ve skandinávském stylu. Netradiční forma potěší všechny... více informací »
Židle Railway černá/dubová
Značka: Möbler
1 699 Kč
Do obchodu
Designovou židli Rail lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru ve skandinávském stylu. Netradiční forma potěší všechny...

Designovou židli Rail lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru ve skandinávském stylu. Netradiční forma potěší všechny hosty a změní místo, kde se ocitnou. Sedačka je vyrobena z matného materiálu, který zajistí trvanlivost a mnoho let používání. Materiál se snadno čistí a je odolný vůči mechanickému poškození a vlhkosti, takže židle bude perfektní jak do kuchyně, jídelny, tak do atmosférické kavárny. Základna židle je vyrobena z masivních dubových nohou. Zajímavým řešením jsou dřevěné konzoly spojující nohy. Dřevěné lamely byly přišroubovány šikmo. Židle Rail je perfektní židle pro teplý horský interiér nebo interiér v boho stylu.
Rozměry kartonu: 50 x 61 x 50 cm
Max.ks v kartonu: 4
Hmotnost: 16,3 kg
Výrobce: Möbler Kvalitní a žádaný kousek lze sehnat jednoduše na stránkách zařazený v kategorii židle! Pořiďte si ještě další produkty z této rubriky za parádní cenu.

Tento exkluzivní produkt Židle Railway černá/dubová od top značky Möbler máte možnost najít právě dnes za nejnižší cenu! Za bezkonkureční cenu 1 699 Kč.