Židle Railway šedá dubová

Designovou židli Rail lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru ve skandinávském stylu. Netradiční forma potěší všechny... více informací »
Židle Railway šedá dubová
Značka: Möbler
1 699 Kč
Do obchodu
Designovou židli Rail lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru ve skandinávském stylu. Netradiční forma potěší všechny...

Designovou židli Rail lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru ve skandinávském stylu. Netradiční forma potěší všechny hosty a změní místo, kde se ocitnou. Sedačka je vyrobena z matného materiálu, který zajistí trvanlivost a mnoho let používání. Materiál se snadno čistí a je odolný vůči mechanickému poškození a vlhkosti, takže židle bude perfektní jak do kuchyně, jídelny, tak do atmosférické kavárny. Základna židle je vyrobena z masivních dubových nohou. Zajímavým řešením jsou dřevěné konzoly spojující nohy. Dřevěné lamely byly přišroubovány šikmo. Židle Rail je perfektní židle pro teplý horský interiér nebo interiér v boho stylu.
Rozměry kartonu: 50 x 61 x 50 cm
Max.ks v kartonu: 4
Hmotnost: 16,3 kg
Výrobce: Möbler Tento skvělý produkt Židle Railway šedá dubová jde koupit pohodlně tu na našem webu ve známé sekci židle! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této kategorie za internetové ceny! Populární výrobce Möbler pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty To není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další kousky značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní kousek Židle Railway šedá dubová od top výrobce Möbler máte možnost koupit nyní za super cenu! Nyní zakoupíte za 1 699 Kč.