Židle Ranja tmavě šedá

Židle Ranja je nadčasová židle s „otvorem". Ideální pro moderní interiér, prostor restaurace nebo hotelové pokoje. Neobvyklý... více informací »
Židle Ranja tmavě šedá
Značka: Möbler
3 399 Kč
Do obchodu
Židle Ranja je nadčasová židle s „otvorem". Ideální pro moderní interiér, prostor restaurace nebo hotelové pokoje. Neobvyklý...

Židle Ranja je nadčasová židle s „otvorem“. Ideální pro moderní interiér, prostor restaurace nebo hotelové pokoje. Neobvyklý tvar židle byl získán díky mírně hranatému tvaru. Sedadlo je čalouněné odolnou látkou Dublin Dark Grey 40. Základem židle jsou černé kovové nohy s práškovým nástřikem.
Hmotnost židle je 6,8 kg.
Maximální zatížení: 120 kg
Maximální počet položek v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 66 cm x77 cm x 53 cm
Výrobce: Möbler
Levný produkt jde pořídit právě nyní tady na našem webu v oblíbené rubrice židle. Podívejte se na akční produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Židle Ranja tmavě šedá od společnosti s úžasnou pověstí Möbler jednoduše můžete pořídit bezpečně online za skvělou cenu. Aktuálně za super cenu 3 399 Kč.