Židle Simplet P016V basic šedá

Židle Simplet P016W přitahuje pozornost kombinací polypropylenového sedáku a bukové základny. P016W vypadá skvěle jak v obývacím... více informací »
Židle Simplet P016V basic šedá
Značka: Möbler
1 149 Kč
Do obchodu
Židle Simplet P016W přitahuje pozornost kombinací polypropylenového sedáku a bukové základny. P016W vypadá skvěle jak v obývacím...

Židle Simplet P016W přitahuje pozornost kombinací polypropylenového sedáku a bukové základny. P016W vypadá skvěle jak v obývacím pokoji, tak v restauracích a kavárnách. Extrémně pohodlná a designová židle je MUST HAVE každého fanouška designu. Židle je k dispozici v několika různých barvách – bílá, šedá a černá.
Hloubka sedáku je 40 cm, rozestup nohou – 42,5 cm, výška zadní části – 43 cm.

Výška (cm):80,5
Šířka (cm):46,5
Hloubka (cm):52,5
Výška sedadla (cm):44
Výška sedadla (cm):44
Materiál:dřevo , polypropylen
Provedení:matné
Typ dřeva:bukové dřevo
Základní materiál:dřevo, kov
Materiál sedadla:polypropylen
Barva:světle šedá , černá, přírodní
Barva sedáku:světle šedá
Barva nohou:černá, přírodní dřevo
Područky:ne
Typ základny:4 nohy
Úprava:mat
Typ materiálu:polypropylen
Výrobce:simplet
Šířka sedáku:46
Styl:moderní, skandinávský
Výrobce: Möbler
Tento kvalitní a žádaný produkt Židle Simplet P016V basic naleznete bezstarostně tu na našem webu v sekci židle! Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny! Máme toho více, podívejte se taky na více kousků od značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Židle Simplet P016V basic šedá od značky s dobrým jménem Möbler k dostání v aktuální nabídce opravdu levně. Na našich stránkách za 1 149 Kč.