Židle Sirena s područkami černá

Křeslo Sirena se perfektně hodí do moderního interiéru, a to jak v jídelně, tak v kanceláři, a stane se jeho výkladní skříní.... více informací »
Židle Sirena s područkami černá
Značka: Möbler
1 999 Kč
Do obchodu
Křeslo Sirena se perfektně hodí do moderního interiéru, a to jak v jídelně, tak v kanceláři, a stane se jeho výkladní skříní....

Křeslo Sirena se perfektně hodí do moderního interiéru, a to jak v jídelně, tak v kanceláři, a stane se jeho výkladní skříní. Je vybaven měkkým polštářem potaženým černou ekologickou kůží, který zajistí maximální pohodlí pro každého uživatele. Praktické otvory v zadní části dodávají celému původnímu vzhledu a zároveň zajišťují odpovídající úroveň ventilace. Křeslo má područky, které zajišťují pohodlnou podporu rukou. Podstavec židle je vyroben z nohou z bukového dřeva, které jsou odolné a odolné, což zaručuje jeho používání po mnoho let. Sedadlo na něm je vyrobeno z polypropylenu. Polypropylen se vyznačuje vynikající pevností a odolností proti vodě, teplotě a mechanickému poškození. Materiál se velmi snadno čistí, takže z něj snadno odstraníte veškeré nečistoty.
Rozměry kartonu: 64x58x75 cm
Max.počet položek v krabici: 4
Výrobce: Möbler
Tento velmi oblíbený produkt Židle Sirena s područkami černá máte možnost pořídit ještě u nás v oblíbené rubrice židle. Připravili jsme zcela nové produkty z této známé rubriky ve slevě! To však není všechno, náš sortiment je ale široký! U nás najdete další kvalitní produkty od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený výrobce Möbler dlouhodobě prodává prvotřídní produkty. Přesvědčte se sami!

Hodně oblíbený výrobek Židle Sirena s područkami černá od kvalitní značky Möbler snadno pořídíte aktuálně na webu za báječnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 999 Kč.