Židle Surabaya černá

Křeslo Surabaya je mimořádně pohodlné křeslo vyrobené z černého polyratanu, ideální také na terasu a balkon. Technorattan je... více informací »
Židle Surabaya černá
Značka: Möbler
3 299 Kč
Do obchodu
Křeslo Surabaya je mimořádně pohodlné křeslo vyrobené z černého polyratanu, ideální také na terasu a balkon. Technorattan je...

Křeslo Surabaya je mimořádně pohodlné křeslo vyrobené z černého polyratanu, ideální také na terasu a balkon. Technorattan je jedním z nejoblíbenějších materiálů při výrobě zahradního nábytku. Ručně tkané, má zajímavé barevné schéma s jemným stínováním. Ratan Techn je výjimečně odolný vůči povětrnostním podmínkám a je ideální pro venkovní použití. Křeslo je nejen výjimečně odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, ale je také mimořádně funkční a pohodlné. Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s práškovým nástřikem.
Hmotnost 5 kg
Rozměry balení 56x60x80cm
Max. 2 ks v krabici
Výrobce: MöblerVelmi žádaný produkt lze nakoupit také tu na našich stránkách v populární sekci zahradní židle a křesla! Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této známé kategorie za báječnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další skvělé kousky značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel Möbler vám poskytuje vysoce kvalitní produkty. Udělejte radost sami sobě!

Unikátní kus Židle Surabaya černá od dodavatele s dobrým jménem Möbler naleznete zde nyní za akční cenu! Nyní pořídíte jen za 3 299 Kč.