Židle Surabaya přírodní

Křeslo Surabaya je mimořádně pohodlné technorattanové křeslo, ideální také pro terasu a balkon. Technorattan je jedním z... více informací »
Židle Surabaya přírodní
Značka: Möbler
3 299 Kč
Do obchodu
Křeslo Surabaya je mimořádně pohodlné technorattanové křeslo, ideální také pro terasu a balkon. Technorattan je jedním z...

Křeslo Surabaya je mimořádně pohodlné technorattanové křeslo, ideální také pro terasu a balkon. Technorattan je jedním z nejoblíbenějších materiálů při výrobě zahradního nábytku. Je ručně tkaný a má zajímavou barvu připomínající přírodní ratan. Ratan Techn je výjimečně odolný vůči povětrnostním podmínkám a je ideální pro venkovní použití. Křeslo je nejen výjimečně odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, ale je také mimořádně funkční a pohodlné. Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s práškovým nástřikem.
Hmotnost 5 kg
Rozměry balení 56x60x80cm
Max. 2 ks v krabici
Výrobce: Möbler
Ve slevě tento produkt máte možnost sehnat prostě na stránkách v oblíbené kategorii zahradní židle a křesla. Získejte jiné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další vybrané kousky od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční výrobek Židle Surabaya přírodní od značky s dobrým jménem Möbler snadno můžete získat v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Právě teď jen za 3 299 Kč.