Židle Wilcheery dub walnut

Židle Wilcheery je funkční židle s minimalistickým tvarem. Tvarovaná lakovaná překližka, ze které je židle vyrobena, je odolný... více informací »
Židle Wilcheery dub walnut
Značka: Möbler
3 999 Kč
Do obchodu
Židle Wilcheery je funkční židle s minimalistickým tvarem. Tvarovaná lakovaná překližka, ze které je židle vyrobena, je odolný...

Židle Wilcheery je funkční židle s minimalistickým tvarem. Tvarovaná lakovaná překližka, ze které je židle vyrobena, je odolný materiál. Teplý ořechový odstín dřeva bude zajímavým doplňkem klasických interiérů. Profilované sedadlo s mírným vybráním je navrženo tak, aby se jeho uživatel cítil pohodlně. Propojené opěradlo a sedák jsou vyrobeny z jednoho kusu profilované překližky. Nohy židle byly mírně ohnuté, čímž se současně vytvořila mezera. Wilcheery Chair je perfektní židle do konferenční místnosti nebo hotelové haly. Křeslo také ozdobí elegantní jídelnu nebo obývací pokoj.
Max.ks v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 66 x 51,5 x 97,5 cm
Hmotnost kartonu: 13,5 kg
Výrobce: Möbler
Tento neodolatelný produkt Židle Wilcheery dub walnut je dostupný již dnes tady u nás v sekci židle. Nyní můžete koupit oblíbené produkty ve zmiňované sekci snadno online!

Ve slevě tento výrobek Židle Wilcheery dub walnut od známé společnosti Möbler jednoduše získáte v aktuální nabídce ve výprodejové akci! Výhodně za skvělou cenu 3 999 Kč.