Zrcadlo Hubba 86 zlaté

Osvěžte vzhled svého pokoje pomocí velkého kovového zrcadla Hubba, které může prostor opticky zvětšit a zesvětlit. Hubba je... více informací »
Zrcadlo Hubba 86 zlaté
Značka: Möbler
4 499 Kč
Do obchodu
Osvěžte vzhled svého pokoje pomocí velkého kovového zrcadla Hubba, které může prostor opticky zvětšit a zesvětlit. Hubba je...

Osvěžte vzhled svého pokoje pomocí velkého kovového zrcadla Hubba, které může prostor opticky zvětšit a zesvětlit. Hubba je velké nástěnné zrcadlo, které je ideální pro oblasti s vysokým provozem ve vaší domácnosti. Jeho zdobený zlatý kovový rám má vzhled, který jistě doplní jakýkoli dekor. Protože je Hubba velká, odráží přirozené a umělé světlo v celé místnosti a pomáhá rozjasnit i tu nejtemnější místnost. Přidává také vizuální hloubku, díky níž se menší místnosti okamžitě zdají větší.
Rozměry balení: 92 x 92 x 8 cm
Výrobce: Möbler Tento zlevněný kousek Zrcadlo Hubba 86 zlaté jde získat ještě tu na našem webu ve známé rubrice zrcadla! Vyberte si vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbler má na skladě vynikající sortiment A to je teprve začátek!

Výjimečný a žádaný kus Zrcadlo Hubba 86 zlaté od známého dodavatele Möbler pohodlně pořídíte zde teď právě za výhodnou cenu. Cena od 4 499 Kč.